Atleistoms direktorėms savo teisybės teismuose įrodyti nepavyksta

Alytaus miesto savivaldybės administraciją pasiekė Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimas atmesti dar vieną buvusios Alytaus miesto medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktorės Daiva Gudzinevičienės skundą, susijusį su jos atleidimu iš pareigų.

Metų pradžioje D. Gudzinevičienė, praradusi pasitikėjimą ir atleista iš pareigų dėl to, kad tarnybinį transportą ir darbo laiką naudojo ne pagal paskirtį, tokį savo atleidimą apskundė Alytaus apylinkės teismui.

Rugsėjo mėnesį regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmams atsisakius priimti D. Gudzinevičienės skundą, kuriuo ji siekė Alytaus miesto savivaldybei uždrausti vykdyti viešą konkursą jos buvusioms pareigoms užimti, šis skundas pakartotinai buvo pateiktas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Minėtas teismas lapkričio mėnesį neskundžiama nutartimi D. Gudzinevičienės skundą dar kartą atmetė.

Analogiška situacija ir su atleista iš pareigų Alytaus miesto socialinių paslaugų centro vadove G. Špuciene, kurios byloje skundas uždrausti vykdyti konkursą Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo dar rugsėjo mėnesį taip pat buvo atmestas.

„Gaila, jog tenka varstyti teismų duris dar ir dėl to, jog iš pareigų atleistas asmuo piktnaudžiauja proceso teisėmis, sąmoningai veikiant prieš teisingą ir greitą bylos išnagrinėjimą ir išsprendimą“, – teigė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. – Toks elgesys tik sustiprina įsitikinimą, kad jomis pasitikėti nebuvo galima“.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą