AMKL kovos: pergales iškovojo „Saulakalnis“, „UNITED“ ir „Simno Randers“

Alytaus miesto krepšinio lygos kovos įgauna pagreitį – sekmadienį sužaistos dar trejos varžybos.

Pirmojoje dvikovoje pergalę iškovojo „Saulakalnio“ komanda, nesunkiai, rezultatu 90:56, įveikusi „Jump“ ekipą. Visuose keturiuose kėliniuose pranašumą demonstravusius saulakalniečius į priekį vedė Haroldas Rokas, pelnęs net 38 taškus, Laurynas Kasperavičius komandai pridėjęs 18, Dovydas Braknys – 15, Andrius Ališauskas – 13 taškų.

„Jump“ gretose išsiskyrė Evaldas Jakimonis, pelnęs 22 taškus, iš kurių net 6 tritaškiai, ir Rokas Semionovas, pridėjęs 10 taškų.

Pirmą pergalę iškovojo ir komanda „UNITED“, rezultatu 76:58 įveikusi „SRC“ krepšininkus.

„UNITED“ komandai Mindaugas Sukarevičius pelnė 13 taškų, Tadas Sakalauskas pridėjo 12, Andrius Jakimavičius ir Justinas Bieliauskas po 10 taškų.

„SRC“ komandoje rezultatyviausias buvo Eitvydas Menkevičius, pelnęs 13 taškų, Gustas Simanavičius, pelnęs 11 bei Dainius Levas – 10 taškų.

Komandų „Ekstra“ ir „Simno Randers“ susitikimas atsipūsti neleido visų keturių ketvirčių minutėmis ir baigėsi rezultatu 66:63 „Simno Randers“ naudai.

Nugalėtojų komandoje 22 taškus pelnė Robertas Ališkevičius, Albertas Jakubauskas pridėjo 19, Vilius Miglinas – 12, Lukas Grėbliūnas – 10 taškų.

„Ekstros“ gretose puikų žaidimą pademonstravo Edgaras Švelginas ir Elonas Pašukevičius, pelnę po 20 taškų.