Devyniose Alytaus miesto gatvėse – naujos namų lentelės

Šią savaitę Alytaus miesto centre keičiamos gatvių pavadinimų ir namų numerių lentelės. Naujose dviejų dalių metalinėse lentelėse atsispindi ir Alytaus miesto herbas.

„Sutvarkius Jotvingių gatvę, bendrą miesto vaizdą labai gadino senosios gatvės numerių lentelės, todėl nuspręsta jas pakeisti. Kad viso miesto centro gatvių pavadinimų ir namų numerių lentelės butų vienodos, visos lentelės buvo užsakytos ir pakabintos vienu metu.

Patvirtintas skirtingas miesto centro zonos ir mikrorajonų gatvių pavadinimų ir numerių lentelių formatas, todėl šios naujos metalinės įspaustos ir dažytos lentelės yra kabinamos tik miesto centrinėse gatvėse“, – sako Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

Metalinės lentelės su miesto herbu keičiamos Rotušės aikštėje, Jotvingių, S. Dariaus ir S. Girėno, Vilniaus, Bažnyčios, Lelijų, Alyvų tako, Pulko, Savanorių gatvėse.

Kabinant lenteles ir numerius svarbiausia yra matomumas ir informacija. Namą yra privalu žymėti, nes tai informacija ne tik gyventojams, bet ir paštui, specialiosioms tarnyboms – policijai, greitajai pagalbai ar gaisrinei. Artimiausiu metu neplanuojama visų mikrorajonų lentelių, tačiau nublukę nuo saulės, nukritę ar kitaip pažeisti numeriai bus keičiami.

Alytuje galioja ir švaros taisyklės, kuriose nurodoma, jog statinių savininkai ar asmenys, valdantys statinius, daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijos ir administratoriai privalo mieste prie visų gyvenamųjų namų ir visuomeninės paskirties pastatų fasadų pritvirtinti standartinius numerius, kurie atitinka Adresų registre įregistruotą adresą.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

  Prenumeruoti  
Pranešimus apie