Sporto žaidynėse – puikūs alytiškių pasiekimai

Marijampolėje vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių miestų finalinės varžybos. Žaidynių programoje – krepšinio, tinklinio ir futbolo sporto šakos. Sėkmingai žaidynėse dalyvavo Alytaus miesto sportininkai. Futbolo varžybose Alytaus miestui atstovavo futbolo klubas „Rese“. Alytiškiai 3:2 nugalėjo Panevėžio, 2:0 Vilniaus ir 5:0 šeimininkų komandą bei tapo čempionais.

Vyrų tinklinio varžybose sėkmingai žaidė Alytaus tinklininkai. Jie nugalėjo Klaipėdos ir Marijampolės komandas ir iškovojo pirmąją vietą. Moterų tinklinio varžybose alytiškės ne taip sėkmingai žaidė ir užėmė ketvirtąją vietą.

Vyrų krepšinio varžybose Alytaus krepšininkai užėmė trečiąją vietą. Moterų komanda iškovojo žaidynių sidabrą.