Alytaus šauliai tarp lyderių ir šalies rekordininkų

Spalio 7-8 dienomis Latvijoje (Aizpute) vyko jubiliejinės, Arvido Manfeldo memorialo, kulkinio šaudymo tarptautinės varžybos, kuriose stulbinančius rezultatus rodė geriausi Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) šauliai. Pneumatinio bei mažo kalibro šautuvo rungtyse dominavę Alytaus sportininkai, nesunkiai nurungė kitus Latvijos, Estijos bei Lietuvos šaudymo atstovus.

Pirmąją varžybų dieną, šautuvo rungtyje šaudant iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint) 50 metrų atstumu, startavo Jūratė Česynaitė bei Martyna Džapbarovaitė. Savo pranašumą šį kartą įrodė Jūratė, kuri iškovojo pirmąją vietą. Martyna rungtyje liko aštunta.

Tą pačią dieną, šaudant 60 šūvių gulomis, geriausiai sekėsi Karoliui Giruliui, kuris užfiksavęs puikų rezultatą (589 taškai iš 600 galimų) užėmė pirmąją vietą.

Antrąją varžybų dieną vyko šaudymas pneumatiniais ginklais. Merginų grupėje, šaudant 40 šūvių stovint, gerus kvalifikacinius rezultatus pasiekusios sportininkės pateko į finalą. Martyna taikliais šūviais surinko 392 taškus iš 400 galimų, o Jūratė – 388 taškus. Tačiau, finalinio šaudymo metu pasiekusi naują Lietuvos rekordą, pirmąją vietą iškovojo Jūratė (246,4 taško), o Martyna liko antroje vietoje (242,4).

Vyrų grupėje šaudant 60 šūvių stovint į finalinį šaudymą pateko Karolis Girulis ir Rokas Petkevičius. Finale nugalėjo Karolis, surinkęs 245,6 taško, o Rokas iškovojo garbingą šeštąją vietą.

Absoliučiais turnyro nugalėtojais išrinkti du ASRC šauliai: Jūratė Česynaitė ir Karolis Girulis.

Nuotraukoje tarptautinėse varžybose geriausiai pasirodę ASRC šauliai. Iš kairės: Martyna Džapbarovaitė, Karolis Girulis ir Jūratė Česynaitė.