ASRC stalo tenisininkė pateko į Europos čempionatą ir Lietuvos mini jaunučių rinktinę

Lietuvos mini jaunučių stalo teniso pirmenybėse dalyvavo šeši Alytaus sporto ir rekreacijos centro sportininkai. Kelialapius į pirmenybes anksčiau vykusiose zoninėse varžybose išsikovojo: Karina Ivanauskaitė ir Kristupas Šilalė iš Panemunės pagrindinės mokyklos, Emilija Draugelytė, Deimis Zautra ir Martynas Kaževa iš šv. Benedikto gimnazijos bei Nojus Aleksandravičius iš mokyklos-darželio „Drevinukas”.
Į pirmąjį finalą, kuriame varžėsi dėl 1-16 vietų, pateko Karina ir Nojus. Nojus iškovojo 11 vietą, o Karina, pralaimėjusi tik pusfinalyje vilnietei, varžėsi dėl 3 vietos. Žaidė kovingai, nugalėjo panevėžietę bei kaunietę ir išpildė savo svajonę. Suvedus dviejų varžybų rezultatus, Karina užėmė 2 vietą ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos mini jaunučių čempionate, kuris vyks Prancūzijoje rugpjūčio mėnesį. Šioje grupėje gali dalyvauti tik 2 sportininkai. Jau antrus metus iš eilės į Lietuvos stalo teniso rinktinę patenka alytiškiai, ASRC trenerės Laimos Bubnelytės auklėtiniai.

Nuotraukoje iš kairės: trenerė Laima Bubnelytė ir stalo tenisininkė Karina Ivanauskaitė