Alytaus rajono dziudistai grįžo su medaliais

Balandžio 15 dieną Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos jaunieji dziudistai, treniruojami Rolando Lukoševičiaus, Alytaus rajono garbę gynė Šakiuose vykusiame Lietuvos vaikų, jaunių, jaunučių dziudo turnyre „Pirma kova“. Šiame turnyre jėgas ant tatamio išbandė 191 dalyvis  ne tik iš Lietuvos miestų ir rajonų, bet ir svečiai iš Latvijos. Alytaus rajono komandą sudarė dziudistai iš Ūdrijos mokyklos-daugiafunkcio centro ir Simno gimnazijos.

Ūdrijiškiai  Airida Šimanskaitė  (svorio kategorija iki 35 kg) tapo čempione,  Tautvydas Gudaitis (iki  60 kg) iškovojo antrąją vietą, Rokas Oželis (iki 38 kg) – trečiąją vietą, Simniškis Manatas Matulevičius (iki 46 kg) – trečiąją vietą. Kovinę dvasią pademonstravo ir Tomas Kirkliauskas, kuris kovoje dėl trečios vietos tik paskutinę sekundę pralaimėjo sportininkui iš Latvijos ir galutinėje įskaitoje liko penktas.